Разговор:Ијан Мекјуан

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Иан Мекјуан, Ијан Мекјуан, Јан Мекјуан?[уреди извор]

Како е поправилно? Мислења? Името на англиски е: Ian McEwan. Игор (разговор) 20:59, 14 септември 2010 (CEST)