Разговор:Интегрално сметање

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

интервики тука? појма немам ова на англиски како се вика... барав на ен.вики ама не најдов... Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg муабет Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Предвид наместо во предвид, синтаксна грешка.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 06:17, 26 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.