Разговор:Знаме на Егејска Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Јас се извинувам на српски јазик или мешаница, последнит пат сем бил во Македонија 2005.

Не мислите дека чланак не е неутрален?--Тежава (разговор) 22:45, 22 мај 2012 (CEST)

Во кој поглед статијата не е неутрална? --Никола Стоіаноски 23:21, 22 мај 2012 (CEST)