Разговор:Земја (планета)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Cscr-featured.svg Оваа статија е избрана статија на Википедија на македонски јазик. Таа ги задоволува соодветните критериуми и со согласност од вики-заедницата беше избрана за една од најдобрите статии на Википедија на македонски јазик. Доколку сакате нешто да дополните или промените во истата, слободно направете го тоа!

Помош[уреди извор]

Имам проблем со уредувањето на табелата за хемискиот состав на земјината кора! Не можам да ги степенувам линиите во боја во зависност од процентите на хемиските елементи! Благодарам однапред. Поздрав Kekev (разговор) 00:59, 11 септември 2010 (CEST)