Разговор:Елпида Караманди

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа страница е за бришење (Zdravko 12:11, 2 мај 2007 (UTC))

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • мај име на месец со кое не почнува реченица, со мала буква.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 17:01, 7 август 2010 (CEST), управуван од Brest.