Разговор:Дискографија на Ерик Клептон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Проблем[уреди извор]

Под „Соло синглови“ треба да стои „со неколку бендови“ и под тоа да стои „Соработки“, но иако тие се внесени, на самата табела не се покажуваат. Се надевам ќе може некој да го реши тоа бидејќи истото е важен дел. Kekev (разговор) 16:43, 25 мај 2011 (CEST)