Разговор:Димитар Мираковски

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Подршка за Мираковски[уреди извор]

Димитар, Ти посакувам побрзо оздравување ( вчера ја читав статијата во ТЕА Модерна ).... Јас сум “малку“(45), постар од тебе и треба да направам слична оперативна интервенција и своевремено играв кошарка за Кожув-Гевгелија...мислам дека се ќе биде во ред, затоа издржи оти си борец....на теренот и надвор!!! Поздрав, Тони Дојранчанец12:08, 15 декември 2011 (CET)~