Разговор:Детска Евровизија 2009

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Линкови -> Врски, замена со македонски збор.
  • Наводи наместо Референци, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 10:36, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.Одговори[одговори]