Разговор:Дервенски папирус

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Фараон[уреди извор]

Ти си фараон Јас сум фараон Сите ссме фараони 77.29.248.144 (разговор) 17:16, 21 октомври 2014 (CEST) 77.29.248.144 (разговор) 17:16, 21 октомври 2014 (CEST)ÈèЍ-’„®©™’@€§|~’→••°¡¿×±†½¼¾¹²³+−“‘”»μΨ{{римски|== Поврзано ==== Наводи ==

== Надворешни врски ==<pre година]]