Разговор:Граѓани за европски развој на Бугарија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Полициски час да не е заведен во Софија па што генерал ја води? 77.28.15.32 (разговор) 10:55, 6 јануари 2009 (UTC)