Разговор:Горан Трајкоски

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Da li neko zna zbog čega je negde Trajkoski, a nedgde Trajkovski? Da li treba sa ili bez V? -- Miloš

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • врски наместо линкови, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 20:19, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.