Разговор:Георги Скрижовски

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Зошто нема врска со категориите “Историја на македонскиот народ„ и “Македонски борци„ ? Од оваа статија тие се отвараат како да не постојат. И на други места го има тој проблем. Некој од модераторите ќе мора да ѕирне во што е проблемот.--Ajax 17:34, 6 Jun 2005 (UTC)