Разговор:Гаврил Радомир

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Ово преусмерити на Гаврило или Гаврил, не Гавраил. --PetarM (разговор) 12:31, 31 август 2009 (UTC)

Yes check.svgОк Пренасочувањето е направено. Благодарам на забелешката.--Kiril Simeonovski (разговор) 12:40, 31 август 2009 (UTC)