Разговор:Воено одликување

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

==brest-bot проверка на правопис==

  • сметаат наместо сметат, синтаксна грешка.
  • Промена на зборови од типот сеуште во сѐ уште , одвоени зборови сѐ, уште, е акцентирано.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 21:26, 22 февруари 2009 (UTC), управуван од Brest.

Започнете разговор за Воено одликување

Започни разговор