Разговор:Влекачи

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Toa што го додаде Darkomk се однесува за гуштерите, и затоа го преместив материјалот во соодветната статија. Boyan (разговор) 15:03, 15 ноември 2008 (UTC)