Разговор:Виолина

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

pu pa kakva vie kuxa statiata ,nevie sram pone dva reda da bexte napisali za toi instrument!

makedonskata wikipedia pak izostava. :)

Започнете разговор за Виолина

Започни разговор