Разговор:Ватерполо на светското првенство во водени спортови 2009

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • External links -> Надворешни врски, македонски превод.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 15:38, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.