Разговор:Васко де Гама

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

браво и фала за поддршката во врска со статијава, линкови итн--Johan1298 21:58, 22 декември 2006 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 22:56, 9 април 2009 (UTC), управуван од Brest.