Разговор:Васил Левски

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 15:31, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.

Зошто лагите за Васил Левски, дека е македонец. Тоj е најголемиот бугарин! Orison Ray (разговор) 13:32, 28 мај 2014 (CEST) 14:31 EET, 28 may 2014