Разговор:Б. (или поезија за луѓето кои презираат поезија)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Дали сте сериозни. Мислам, стварно, дали сте сериозни и ако да, како не ви е незгодно? Зошто враќате статија за книга од автор кој е непризнаен во кралството на википедија? Дај не се бламирајте дополнително. И онака немате дозвола за користење на сликата од насловната на книгата! Не ја враќајте статијата која најверојатно е измислена, истоветно со авторот! - Авторот