Разговор:Бубалици

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Име[уреди извор]

Имево е многу чудно. Нема врска со оригиналот, а изгледа само во Македонија и Србија (изгледа МТВ си копира глупости од други држави, затоа сите наслови на филмови се без врска) се доста креативни за измислување наслови. Дали да стои во оригинал или ова смешно измислено име?--Никола Стоіаноски 13:51, 30 октомври 2012 (CET)