Разговор:Бранденбург

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Thai[уреди извор]

th:บรานเดนบวร์ก -- 58.136.73.145 05:31, 20 април 2007 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 13:56, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.