Разговор:Бело сирење

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Зарем не можеше да се најде некоја друга фотографија?! Многу примитивно изгледаат тоа парче сирење и патлиџан плеснати на стар весник. Кому, воопшто, можеме да му го продадеме овој производ како некаков заштитен регионален или национален бренд ако вака го „промовираме“? --MarSFreak (разговор) 15:35, 22 мај 2009 (UTC)

Убава забелешка :) Најдов друга слика (од англиската википедија е), па ја сменив --Виолетова (разговор) 15:47, 22 мај 2009 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 11:56, 25 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.