Прејди на содржината

Разговор:Алах

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

==brest-bot проверка на правопис==

  • не мајќи наместо немајќи.
  • цитирана книга наместо cite book, назив на шаблон на македонски јазик.
  • Податотека наместо Image, вики клучни зборови на македонски.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 13:10, 1 мај 2009 (UTC), управуван од Brest.

brest-bot проверка на правопис

[уреди извор]
  • не мајќи наместо немајќи.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 16:39, 1 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.[одговори]