Разговор:Аикидо

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овде можете да разговарате на тема Аикидо и Боречки вештини...

Википедија не е рекламен интернет простор[уреди извор]

Корисникот кој упорно додава информации од рекламен карактер го молам да престане да го прави тоа бидејќи ова е енциклопедија, и статиите треба да имаат енциклопедиски карактер.

Заклучување[уреди извор]

Некој поупатен може да одлучи во врска со статијава па да ја заклучиме? --Милош 11:44, 11 април 2007 (UTC)