Разговор:Јован Владислав

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Ovaa statija e bugarska propaganda.

Доколку имаш релевантни извори- повели презентирај ги во статијата. 89.205.6.80 10:01, 21 јануари 2007 (UTC)


The presented in the article link doesn't work. Could you please provide another? --Vodnokon4e (разговор) 00:44, 6 ноември 2016 (CET)