Предлошка:Zimbabwe African National Union – Patriotic Front/meta/color

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

#008000

Examples[уреди извор]

Оваа боја
Бело врз оваа боја
Црно врз оваа боја