Предлошка:Wikidata list

Од Википедија — слободната енциклопедија

Списоков се презема од Википодатоците и повремено се подновува од бот.
Измените направени во подрачјето на списокот ќе бидат отстранети при следната поднова!

Икона за документација Документација за предлошка[создај]