Предлошка:WLF

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Валис и Футуна

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{WLF}}

Става знаменце и викиврска за Валис и Футуна. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Валис и Футуна}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано