Предлошка:Vb-big

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{country data {{{1}}} | flagbig/core | variant = | size = | name = | altlink = Машка одбојкарска репрезентација | altvar = одбојка | mw = мажо

}}

Икона за документација Документација за предлошка[создај]