Предлошка:User lang subcat/N

Од Википедија — слободната енциклопедија
{{{1}}}-N{{{3}}}
Овие корисници зборуваат [[:Категорија:Корисник {{{1}}}|{{{2}}}]] како мајчин јазик.

[[Категорија:Корисник {{{1}}}| N]]