Предлошка:User lang subcat/2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{{1}}}-2{{{3}}}
Овие корисници зборуваат [[:Категорија:Корисник {{{1}}}|{{{2}}}]] на средно ниво.

[[Категорија:Корисник {{{1}}}| 2]]