Предлошка:User2 plus

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[Корисник:{{{1}}} {{{2}}}|{{{1}}} {{{2}}}]] ([[Разговор со корисник:{{{1}}} {{{2}}}|разговор]] • [[Special:Contributions/{{{1}}} {{{2}}}|придонеси]] | UHxUtHx | UtEUt+)

Други шаблони со информации за корисник[уреди извор]

Овие шаблони даваат врски до информации за некој корисник; слични се на потписите, но имаат повеќе информации.