Предлошка:UEFA Euro 2012 qualifying Group A

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Тим
Oди. пое
 Германија 10 30
 Турција 10 17
 Белгија 10 15
 Австрија 10 12
 Азербејџан 10 7
 Казахстан 10 4


Икона за документација Документација за предлошка[создај]