Предлошка:U.S. presidential ticket box vp subrow

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

|- | {{{vp_name}}} | {{{vp_state}}} | style="text-align:right;" | {{{vp_ev}}}