Предлошка:The Left (Germany)/meta/color

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

#BE3075

Примери[уреди извор]

Оваа боја
Бела на оваа боја
Црна на оваа боја