Предлошка:SLBY/box

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е список на државни водачи, премиери, и други водачи во {{{year}}} година.

Икона за документација Документација за предлошка

This is the main core template used by {{SLBY}}, it should not be used directly.