Прејди на содржината

Предлошка:SJM

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Свалбард и Јан Мајен

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{SJM}}

Става знаменце и викиврска за Свалбард и Јан Мајен. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Свалбард и Јан Мајен}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано