Прејди на содржината

Предлошка:S-after

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка

Употреба

{{s-start}}
{{s-before|before=Претходник}}
{{s-title|title=Крал}}
{{s-after|after=Наследник}}
{{s-end}}
Предлошка:S-beforeПредлошка:S-title
Наследник:
After
as As

Поврзано