Предлошка:REU

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Реинион

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{REU}}

Става знаменце и викиврска за Реинион. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Реинион}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано