Предлошка:PLW

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Палау

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{PLW}}

Става знаменце и викиврска за Палау. Оваа предлошка е пандан на

  1. пренасочување Предлошка:Пвп, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 и кодот на МОК за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано