Предлошка:OED

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[term needed]“, Oxford English Dictionary (изд. 3rd.), Oxford University Press, September 2005 Invalid |mode=CS1 (help) (бара Претплата или членство во британска јавна библиотека .)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]