Предлошка:NFK

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Норфолшки Остров

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{NFK}}

Става знаменце и викиврска за Норфолшки Остров. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Норфолшки Остров}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано