Предлошка:MSW3 Wozencraft

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Возенкрафт, В. К. (16 ноември 2005). Вилсон, Д. Е., и Ридер, Д. М. (уред.). Mammal Species of the World (изд. Трето издание.). Johns Hopkins University Press. ISBN 0-801-88221-4.CS1-одржување: повеќе имиња: список на уредници (link)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]