Предлошка:Location map Вустершир

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Location map of Вустершир
name Вустершир
border
coordinates
52.47
-2.68 ←↕→ -1.74
51.95
map center 52°13′ N; 2°13′ W / 52.21° N; 2.21° W / 52.21; -2.21
image Worcestershire UK location map.svg
Location map Вустершир