Предлошка:Iso2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

style="background:#ffffff;" title="Полураспад – Изотоп: < 1 ден; Јадрен изомер: < 1 ден" |

{{{1}}}{{{2}}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]