Предлошка:Infobox Finnish municipality/total area

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[1]

Наводи

  1. „Површина по општина на 1 јануари 2010“ (PDF) (фински и шведски). Геодезија на Финска. Посетено на 27 март 2010.