Предлошка:Free Democratic Party (Germany)/meta/color

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

#FFED00

Примери[уреди извор]

Оваа боја
Бела на оваа боја
Црна на оваа боја