Предлошка:Extended football squad player

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Бр. Поз Нац Играч
{{{pos}}} {{country data {{{nat}}}|знамеикона/core|variant=|size=}} {{{name}}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]