Шаблон:Ethnologue15

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Гордон, Рејмонд Г., Барбара Ф. Грајмс, уред (2005). Етнолог: Јазици во светот (XV издание). Далас, Тексас: SIL International. http://archive.ethnologue.com/15/web.asp. 

Документација[уреди извор]

Напатствија ќе најдете на {{Ethnologue17}}.